Produkty dla cukierników i lodziarzy

Myśl po wegańsku ! To znakomity moment aby skorzystać z okazji i zaproponować lody wegańskie w swojej lodziarni.

 

Zainteresowanie ideologią
wegańską w ostatnim okresie
gwałtownie wzrosło i nadal
jest wiele powodów by sądzić ,
że ten trend wzrostowy się utrzyma.

 

 

W Stanach Zjednoczonych – kraju , który zwykle jest prekursorem światowych trendów około 5% populacji to wegetarianie z czego połowę z nich stanowią weganie.

 

Tylko w roku 2014 r. sprzedaż płatków śniadaniowych z etykietą naturalnej i zdrowej wegańskiej żywności dla dzieci wzrosła aż o 550%.

Warto zauważyć, że od 2009 roku liczba wegan na świecie uległa podwojeniu.

Na przykład 25% młodzieży w Wielkiej Brytanii w wieku 16-25 lat to wegetarianie albo weganie.

We Włoszech, 9 % populacji zdecydowało się przejść na weganizm lub wegetarianizm (z czego 3% stanowią weganie a 6% wegetarianie).

 

 

Należy dodać ,że dieta wegańska obecnie staje się bardzo modna wśród sławnych ludzi, a ich liczba ciągle rośnie.

 

Wśród powszechnie znanych osób, które przeszły na weganizm są: Gandhi, Bill Clinton, Paul McCartney, Prince, Miley Cirus, Brad Pitt.

 

 

Kiedy wybieramy się ze znajomymi coś zjeść na mieście należy rozważyć jeden bardzo ważny aspekt społeczny. Nawet, jeśli w grupie przyjaciół jest tylko jeden weganin, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wszyscy zdecydują się pójść na deser do lodziarni , która serwuje lody wegańskie a które z powodzeniem będzie mógł zjeść każdy bez wyjątku.

W konsekwencji widzimy jak ważne jest aby nawet w lodziarni wprowadzać produkty przyjazne weganom co już na starcie daje nam dużą przewagę nad konkurencją.