Produkty dla cukierników i lodziarzy

Co to jest

Mistero Latino to unikalny smak lodów, wynik doskonałej selekcji składników pochodzących z Ameryki Środkowej i Ameryki Łacińskiej: kakao z Dominikany , Kawa z Gwatemali, brazylijskie orzeszki nerkowca, Meksykańska wanilia i Rum z Jamajki wzbogacone 100 % mixem orzechów pochodzących z Włoch.

Odkryj smak Ameryki Centralnej i Łacińskiej w naszych lodach: kombinacja unikalnych smaków i oryginalnych składników.

Kliknij tutaj aby poznać składniki

Produkty

PASTA MISTERO LATINO

Najwyższej jakości pasta dodawana do białej bazy. Zawiera wyselekcjonowaną mieszankę włoskich orzechów z najbardziej znanych rejonów Italii , skomponowaną z kakao z Republiki Dominikany, kawą z Gwatemali , brazylijskimi orzeszkami nerkowca oraz meksykańską wanilią.

VARIEGATO MISTERO LATINO

Variegato Mistero Latino to półpłynna pasta czekoladowa na bazie niskotłuszczowego kakao z Dominikany , kawy z Gwatemali i dużej ilości kawałków brazylijskich orzeszków nerkowca i kruszonego wafla

TOPPING PRESTIGE ORIGINAL JAMAICA RUM

Ten prestiżowy sos, znakomite dopełnienie smaku Mistero Latino narodził się ze wspaniałej tradycji produkcji rumu przez fi rmę Illva Saronno –właściciela marki Prodotti Stella. Topping prestige original Jamajca Rum stosowany jako variegato i polewa do dekoracji jednocześnie, nadaje lodom niepowtarzalny smak rumu z niską zawartością alkoholu.

Mistero Latino to synonim smaku i oryginalności , także w cukiernictwie. Eleganckie i nowoczesne ciasto które swoim smakiem i zapachem napewno cię urzeknie.

Czy chcesz stworzyć swoje własne ciastko pod nazwą Mistero Latino ? Kliknij tutaj

Merchandising

2 szt. wysokiej jakości T-shirty ze złotym logo prasowanym na gorąco (1 męski w rozm.L ; 1 damski w rozm.M)

1 Trójwymiarowa 68x48 cm. reklama wizualna przedstawiająca 2 różne obrazy aby przykuć uwagę Państwa klientów.

28 cm reklamowy zegar ścienny.

1 Stojak reklamowy z kieszonką + 100 sztuk ulotek reklamowych do promocji smaku.

1 Etykieta z nazwą smaku.

1 Receptura.

ZOBACZ PRODUKTY